İlker KALELİ Bilinmeyenleri Açıkladı

POYRAZ Karayel dizisinin başrol oyuncularından İlker Kaleli, rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile ilgili hakkında çıkan haberlere ilişkin, "Dedikodu dünyasından uzak duruyorum. İnsanların tanımadığı kişileri biliyormuş, onlar hakkında fikir sahibiymiş gibi değerlendirilmesini yanlış bulurum" dedi.

Zeynep Özek’in Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalı için hazırladığı Turki Ekstra’ programının son konuğu İlker Kaleli oldu. Kaleli, 19 yaşında İstanbul’da Sanat Yönetimi’ alanında yüksek öğrenim görürken, DJ olarak çalıştığı Lucca Bar’da 21 yaşında asıl amacının drama alanında eğitim görmek olduğuna karar verdiğini belirtti. Kaleli, o dönemde verdiği kararı şöyle anlattı:

"Haluk Bilginer’in de mezun olduğu Londra’daki okula gitmeyi kafama koymuştum. DJ’lik yaparken gece bitmek üzereydi. Saat 03.00’e gelirken seti topluyordum. Gerçekten ağır hastaydım. Gördüğüm iki kişi Çok kötü görünüyorsun’ deyince aklımdan geçenleri anlatmaya başladım; Londra’daki okul için son başvuru tarihi bugün ama hala başvuramadım’ dedim. Neden şimdi başvurmuyorsun?’ dediler. İnternetten okulun sayfasını açtım. Formu doldurmaya başladım. Başvuruyu kendim yapmaya karar verdim. Hemen THY’den bilet aldım. İlk uçakla Londra’ya uçtum."

 


onlar icin bir kap su

SFbBox by PSD-Loft.com Website